![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mellini | |
![]() |
Movie Buff - 348 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2007
Location: Maringá, PR, Brazil
Age: 22
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 84 | The Skin I Live In (2011) - Feb 03, 2012 |
| 87 | Drive (2011) - Feb 03, 2012 |
| 83 | Gainsbourg (Vie héroïque) (2010) - Aug 01, 2011 |
| 94 | The Class (2008) - Jun 08, 2011 |
| 89 | Libertarias (1996) - Jun 08, 2011 |
| 83 | The Rolling Stones Rock and Roll Circus (1996) - Apr 11, 2011 |
| 87 | Drugstore Cowboy (1989) - Mar 08, 2011 |
| 50 | The Rite (2011) - Mar 08, 2011 |
| 87 | Ivan the Terrible, Part One (1944) - Feb 14, 2011 |
| 97 | Black Swan (2010) - Feb 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |