![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mellowthello | |
![]() |
Film Freak - 791 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2008
Location: British Columbia, Canada
Age: 25
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: Eat, breathe, and sleep movies. The life of a film student.
| |

| 70 | Barney's Version (2010) - Mar 21, 2011 |
| 75 | A Single Man (2009) - Mar 02, 2011 |
| 70 | Jackass 3-D (2010) - Feb 26, 2011 |
| 70 | Roger Dodger (2002) - Feb 26, 2011 |
| 55 | Paranormal Activity 2 (2010) - Jan 26, 2011 |
| 75 | Young People Fucking (2007) - Jan 24, 2011 |
| 70 | Murderball (2005) - Jan 24, 2011 |
| 50 | The Last Exorcism (2010) - Jan 24, 2011 |
| 80 | Blue Valentine (2010) - Jan 23, 2011 |
| 60 | Easy A (2010) - Jan 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |