![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
melvinas | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Erin Brockovich (2000) - Nov 11, 2007 |
| 74 | One Hour Photo (2002) - Nov 11, 2007 |
| 74 | Jumanji (1995) - Nov 11, 2007 |
| 70 | Daredevil (2003) - Nov 11, 2007 |
| 79 | Mallrats (1995) - Nov 11, 2007 |
| 67 | Under Siege (1992) - Nov 11, 2007 |
| 84 | Crash (2005) - Nov 11, 2007 |
| 55 | Planet of the Apes (2001) - Nov 11, 2007 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Nov 11, 2007 |
| 81 | Rush Hour 3 (2007) - Nov 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |