![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mem85 | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 10 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |