![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
membersonly | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2009
Location: Bloomington, IN, USA
|

| 65 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Apr 04, 2012 |
| 5 | Double Jeopardy (1999) - Apr 04, 2012 |
| 75 | Apocalypse Now (1979) - Apr 04, 2012 |
| 85 | Natural Born Killers (1994) - Apr 04, 2012 |
| 2 | Daredevil (2003) - Apr 04, 2012 |
| 90 | Schindler's List (1993) - Apr 04, 2012 |
| 90 | Dogma (1999) - Apr 04, 2012 |
| 15 | I Am Legend (2007) - Apr 04, 2012 |
| 65 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Apr 04, 2012 |
| 80 | Star Trek (2009) - Apr 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |