![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
memmoc | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2011
Location: Turkey
|

| 74 | Brideshead Revisited (2008) - Oct 19, 2011 |
| 82 | A Fistful of Dollars (1964) - Oct 07, 2011 |
| 82 | For a Few Dollars More (1965) - Oct 07, 2011 |
| 95 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Oct 07, 2011 |
| 77 | Coogan's Bluff (1968) - Oct 07, 2011 |
| 88 | Escape from Alcatraz (1979) - Oct 07, 2011 |
| 75 | Pale Rider (1985) - Oct 07, 2011 |
| 75 | Unforgiven (1992) - Oct 07, 2011 |
| 62 | Mystic River (2003) - Oct 07, 2011 |
| 68 | Million Dollar Baby (2004) - Oct 07, 2011 |
| Actors | Clint Eastwood Gary Sinise |
| Directors | Clint Eastwood Stanley Kubrick |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |