![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
memphis | |
![]() |
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Croatia
|

| 90 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 07, 2009 |
| 95 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 07, 2009 |
| 85 | The Aviator (2004) - Aug 07, 2009 |
| 96 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 07, 2009 |
| 88 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 07, 2009 |
| 78 | Shooter (2007) - Aug 07, 2009 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 07, 2009 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Aug 07, 2009 |
| 75 | The Fan (1996) - Aug 07, 2009 |
| 98 | The Bourne Identity (2002) - Aug 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |