![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
memphis3fan | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Sex and Lucia (2001) - Aug 18, 2009 |
| 93 | MASH (1970) - Aug 18, 2009 |
| 89 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 18, 2009 |
| 93 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Aug 18, 2009 |
| 96 | The Hangover (2009) - Aug 18, 2009 |
| 89 | The Right Stuff (1983) - Aug 18, 2009 |
| 83 | The Whole Nine Yards (2000) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Aug 18, 2009 |
| 73 | Short Circuit 2 (1988) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |