menacedee

menacedee
Film Freak - 552 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2013
Location: Alameda, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 58% Divergent (2014) - Rated 26 Mar 2014
87 42% Hulk (2003) - Rated 26 Mar 2014
80 20% A Knight's Tale (2001) - Rated 26 Mar 2014
73 8% Clash of the Titans (2010) - Rated 26 Mar 2014
95 79% Spellbound (1945) - Rated 26 Mar 2014
98 88% Magnolia (1999) - Rated 26 Mar 2014
65 4% Funny People (2009) - Rated 26 Mar 2014
98 88% Batman (1989) - Rated 26 Mar 2014
93 71% Closer (2004) - Rated 26 Mar 2014
88 46% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 26 Mar 2014