![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
meninax | |
![]() |
Movie Buff - 300 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2009
Location: Brazil
|

| 75 | Sweet November (2001) - Feb 27, 2009 |
| 35 | Alien 3 (1992) - Feb 27, 2009 |
| 70 | The Greatest Love of All (2006) - Feb 27, 2009 |
| 70 | The Patriot (2000) - Feb 27, 2009 |
| 65 | Curly Sue (1991) - Feb 27, 2009 |
| 45 | Babe: Pig in the City (1998) - Feb 27, 2009 |
| 60 | My Girl 2 (1994) - Feb 27, 2009 |
| 50 | Tainá - Uma Aventura na Amazônia (2001) - Feb 27, 2009 |
| 45 | The Flood: Who Will Save Our Children? (1993) - Feb 27, 2009 |
| 50 | Snow Dogs (2002) - Feb 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |