![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
merheller | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2007
Location: USA
|

| 85 | Mean Girls (2004) - Oct 18, 2007 |
| 80 | Father of the Bride (1991) - Oct 18, 2007 |
| 75 | Out of Sight (1998) - Oct 18, 2007 |
| 84 | The Usual Suspects (1995) - Oct 18, 2007 |
| 83 | Adaptation. (2002) - Oct 18, 2007 |
| 80 | American Splendor (2003) - Oct 18, 2007 |
| 79 | Speed (1994) - Oct 18, 2007 |
| 95 | Good Will Hunting (1997) - Oct 18, 2007 |
| 88 | Cold Mountain (2003) - Oct 18, 2007 |
| 87 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Oct 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |