![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
merindol | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: France
|

| 20 | Brokeback Mountain (2005) - Sep 19, 2010 |
| 0 | Hero (2002) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Runaway Jury (2003) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Karate Kid (2010) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Prestige (2006) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Deja Vu (2006) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Agora (2009) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Taking Lives (2004) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Robin Hood (2010) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |