![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
merlyn25 | |
![]() |
Movie Buff - 272 Films Ranked
Member Since: May 7, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 11 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 22 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 49 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 21 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |