Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
merman
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2011
Location: İstanbul, Turkey
Recent Rankings
83 Take Shelter (2011) - May 06, 2012
73 Closer (2004) - May 06, 2012
67 The Loneliest Planet (2011) - Apr 30, 2012
75 Dark Horse (2011) - Apr 28, 2012
60 Kader (2006) - Mar 22, 2012
78 The Royal Tenenbaums (2001) - Feb 28, 2012
75 The Skin I Live In (2011) - Feb 28, 2012
76 Vanilla Sky (2001) - Feb 09, 2012
65 Little Ashes (2008) - Feb 09, 2012
85 Annie Hall (1977) - Feb 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with merman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?