Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mert
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2011
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
70 Enough (2002) - May 12, 2012
85 Man on a Ledge (2012) - May 10, 2012
Mini-Review: sam is really a good player as his role in "Avatar":) He was looking better with his short hair:) simple comment:)
70 Perfect Stranger (2007) - May 07, 2012
90 The Raven (2012) - May 05, 2012
75 Dead Calm (1989) - May 01, 2012
85 Before Sunset (2004) - May 01, 2012
Mini-Review: Esta pelicula es una favorito pelicula de mi Minnosko:)
80 J. Edgar (2011) - Apr 28, 2012
Mini-Review: Una difference pelicula.
50 The Happening (2008) - Apr 21, 2012
90 2 Days in New York (2012) - Apr 20, 2012
50 The Day the World Ended (2001) - Apr 20, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mert. Why not go rank more films, then come back and check it out again?