![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mertz109 | |
![]() |
Movie Buff - 440 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2009
|

| 85 | Gone Baby Gone (2007) - Apr 21, 2012 |
| 86 | Tower Heist (2011) - Apr 17, 2012 |
| 84 | The Hurt Locker (2009) - Apr 14, 2012 |
| 88 | Casino Royale (2006) - Apr 14, 2012 |
| 80 | Shame (2011) - Apr 14, 2012 |
| 85 | The Man Who Wasn't There (2001) - Apr 13, 2012 |
| 90 | The Century of the Self (2002) - Apr 13, 2012 |
| 88 | Zeitgeist: Moving Forward (2011) - Apr 06, 2012 |
| 87 | The Hunger Games (2012) - Apr 06, 2012 |
| 88 | Hugo (2011) - Apr 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |