Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
merveakkas
Movie Buff - 367 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2007
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
7 Okul (2004) - Oct 29, 2007
67 Sinav (2006) - Oct 29, 2007
65 Dondurmam gaymak (2006) - Oct 29, 2007
90 Offside (2000) - Oct 29, 2007
100 Kurtlar vadisi - Irak (2006) - Oct 29, 2007
90 Eskiya (1996) - Oct 29, 2007
10 Gece 11:45 (2005) - Oct 29, 2007
40 Mustafa hakkinda hersey (2004) - Oct 29, 2007
50 Babam Ve Oglum (2005) - Oct 29, 2007
70 Masumiyet (1997) - Oct 29, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with merveakkas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?