mervebirdal

mervebirdal
Movie Buff - 220 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2014
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 97% Fish Tank (2009) - Rated 20 May 2017
70 33% İtirazim Var (2014) - Rated 15 Mar 2017
65 17% 127 Hours (2010) - Rated 15 Mar 2017
70 33% The Past (2013) - Rated 15 Mar 2017
75 50% The Salesman (2016) - Rated 15 Mar 2017
75 50% The Departed (2006) - Rated 15 Mar 2017
70 33% Split (2017) - Rated 15 Mar 2017
70 33% La La Land (2016) - Rated 15 Mar 2017
80 78% Moonlight (2016) - Rated 15 Mar 2017
70 33% Interstellar (2014) - Rated 15 Mar 2017