![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
merz | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: UK
|

| 77 | Light Years (1988) - Jan 20, 2010 |
| 67 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 19, 2010 |
| 76 | Nausicaä (1984) - Jan 19, 2010 |
| 70 | Tremors (1990) - Jan 19, 2010 |
| 70 | Pale Rider (1985) - Jan 19, 2010 |
| 60 | The Score (2001) - Jan 19, 2010 |
| 70 | Fight Club (1999) - Jan 19, 2010 |
| 80 | Solaris (1972) - Jan 19, 2010 |
| 60 | Chasing Amy (1997) - Jan 19, 2010 |
| 70 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jan 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |