mesterlars

mesterlars
Movie Buff - 453 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2015
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% Side Effects (2013) - Rated 05 Aug 2017
85 76% The Kid (1921) - Rated 05 Aug 2017
85 76% Outlander (2014) - Rated 05 Aug 2017
90 87% Planet Earth II (2016) - Rated 05 Aug 2017
85 76% Halt and Catch Fire (2014) - Rated 05 Aug 2017
70 31% Gotham (2014) - Rated 05 Aug 2017
80 60% Fasandræberne (2014) - Rated 05 Aug 2017
80 60% Sherlock (2010) - Rated 05 Aug 2017
85 76% Bates Motel (2013) - Rated 05 Aug 2017
85 76% Zodiac (2007) - Rated 05 Aug 2017