metalcova24

metalcova24
Film Freak - 806 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 34% Odd Thomas (2013) - Rated 23 Jan 2015
87 41% Friday After Next (2002) - Rated 23 Jan 2015
89 61% Kindergarten Cop (1990) - Rated 23 Jan 2015
85 25% Iron Man 3 (2013) - Rated 23 Jan 2015
90 72% Hanna (2011) - Rated 23 Jan 2015
88 51% Hoosiers (1986) - Rated 23 Jan 2015
85 25% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 23 Jan 2015
75 5% The Last Stand (2013) - Rated 23 Jan 2015
85 25% The Hills Have Eyes II (2007) - Rated 23 Jan 2015
87 41% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 23 Jan 2015