Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
metehan13
Film Freak - 785 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2008
Location: Kocaeli, izmit, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
66 The Core (2003) - Jan 07, 2011
78 Canim kardesim (1973) - Jan 07, 2011
77 O simdi asker (2003) - Jan 07, 2011
72 Along Came Polly (2004) - Jan 07, 2011
68 Beethoven (1992) - Jan 07, 2011
72 Disturbia (2007) - Jan 07, 2011
65 Bring It On (2000) - Jan 07, 2011
75 Rambo III (1988) - Jan 07, 2011
65 Kick-Ass (2010) - Jan 07, 2011
76 The Invention of Lying (2009) - Jan 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with metehan13. Why not go rank more films, then come back and check it out again?