![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
meteorb | |
![]() |
Movie Buff - 404 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|

| 80 T7 | Superman: The Movie (1978) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | Cube (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 T3 | Clockstoppers (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | Sabrina (1995) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | Jumanji (1995) - Aug 13, 2007 |
| 77 T5 | Shanghai Noon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 T3 | The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 T7 | Sliding Doors (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,047,000 Movie Rankings and Counting... |