Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mettled
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 The Decalogue (1989) - Aug 13, 2007
70 Freeway (1996) - Aug 13, 2007
90 Goodbye Dragon Inn (2003) - Aug 13, 2007
90 The River (1997) - Aug 13, 2007
100 Code Unknown (2000) - Aug 13, 2007
95 The Piano Teacher (2001) - Aug 13, 2007
90 In My Skin (2002) - Aug 13, 2007
90 Dog Days (2001) - Aug 13, 2007
95 The Element of Crime (1984) - Aug 13, 2007
85 Europa (1991) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mettled. Why not go rank more films, then come back and check it out again?