Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
metzcal
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2010
Recent Rankings
80 Vagabond (1985) - Apr 26, 2012
65 The Drummond Will (2010) - Apr 26, 2012
100 Eureka (2000) - Apr 12, 2012
50 Mission: Impossible III (2006) - Apr 08, 2012
75 Bright Future (2003) - Apr 06, 2012
70 We Have a Pope (2011) - Apr 04, 2012
75 Misery (1990) - Apr 04, 2012
80 Mouchette (1967) - Apr 04, 2012
75 Oslo, August 31st (2011) - Apr 02, 2012
80 The Limits of Control (2009) - Apr 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with metzcal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?