![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mfjlefou | |
![]() |
Cinema Addict - 1027 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2012
Location: Brazil
|
|
Bio: Just a guy trying to see all movies of the world.
| |

| 100 | Adam (2009) - May 19, 2012 |
| 95 | Night of the Demon (1957) - May 19, 2012 |
| 100 | Mr. Nobody (2009) - Apr 30, 2012 |
| 80 | Sombre (1998) - Apr 22, 2012 |
| 90 | Funny Games (1997) - Apr 21, 2012 |
| 75 | Le quattro volte (2010) - Apr 21, 2012 |
| 95 | Body Double (1984) - Apr 14, 2012 |
| 60 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Apr 11, 2012 |
| 20 | Romeo + Juliet (1996) - Apr 11, 2012 |
| 80 | Hugo (2011) - Apr 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |