Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mghaffari
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
96 A Separation (2011) - Jan 06, 2012
Mini-Review: Great!
81 Zombieland (2009) - Mar 12, 2011
81 Watchmen (2009) - Mar 12, 2011
93 WALL·E (2008) - Mar 12, 2011
Mini-Review: Best animation that I have seen.
84 Toy Story (1995) - Mar 12, 2011
86 Toy Story 2 (1999) - Mar 12, 2011
96 The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Mar 12, 2011
Mini-Review: Perfect.
95 The Matrix (1999) - Mar 12, 2011
73 The Incredible Hulk (2008) - Mar 12, 2011
87 Seven (1995) - Mar 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mghaffari. Why not go rank more films, then come back and check it out again?