![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mgigantone | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Jersey City, NJ, USA
|

| 70 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 19, 2009 |
| 96 | Chinatown (1974) - Aug 19, 2009 |
| 95 | American Beauty (1999) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 19, 2009 |
| 93 | Old School (2003) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Friday the 13th (1980) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 19, 2009 |
| 79 | Natural Born Killers (1994) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Thelma & Louise (1991) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |