Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mgrisnik
Film Freak - 762 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2010
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The English Patient (1996) - Aug 14, 2011
88 Midnight Cowboy (1969) - Aug 14, 2011
60 Shakespeare in Love (1998) - Aug 14, 2011
5 When a Stranger Calls (2006) - Aug 14, 2011
95 Fail-Safe (1964) - Aug 14, 2011
60 Fail Safe (2000) - Aug 14, 2011
93 The Godfather: Part II (1974) - Aug 14, 2011
70 Braveheart (1995) - Aug 14, 2011
76 Tommy (1975) - Aug 14, 2011
85 A Fistful of Dollars (1964) - Aug 14, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mgrisnik. Why not go rank more films, then come back and check it out again?