![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mgruen | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2009
Location: Brazil
|

| 90 | No Country for Old Men (2007) - Sep 19, 2009 |
| 85 | Schindler's List (1993) - Sep 19, 2009 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 19, 2009 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 19, 2009 |
| 70 | Quantum of Solace (2008) - Sep 19, 2009 |
| 0 | Superman Returns (2006) - Sep 19, 2009 |
| 0 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 19, 2009 |
| 90 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Sep 19, 2009 |
| 40 | Big (1988) - Sep 19, 2009 |
| 0 | The Matrix (1999) - Sep 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |