Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mgshotgun
Movie Buff - 291 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2009
Location: USA
Recent Rankings
55 The Ugly Truth (2009) - Sep 08, 2010
75 Up (2009) - Sep 08, 2010
85 Fletch (1985) - Sep 08, 2010
85 The Chaser (2008) - Sep 08, 2010
90 Tell No One (2008) - Sep 08, 2010
90 Good Will Hunting (1997) - Sep 08, 2010
90 Toy Story 3 (2010) - Sep 08, 2010
80 Clerks II (2006) - Sep 05, 2010
60 Drag Me to Hell (2009) - Sep 05, 2010
85 Trainspotting (1996) - Sep 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mgshotgun. Why not go rank more films, then come back and check it out again?