![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mh586 | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2011
Location: Slovakia
|

| 80 | Music and Lyrics (2007) - Jan 23, 2011 |
| 90 | L.A. Confidential (1997) - Jan 23, 2011 |
| 80 | Police Academy (1984) - Jan 23, 2011 |
| 80 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 23, 2011 |
| 70 | Angels & Demons (2009) - Jan 23, 2011 |
| 90 | Outbreak (1995) - Jan 23, 2011 |
| 80 | Seven (1995) - Jan 23, 2011 |
| 90 | The Omen (2006) - Jan 23, 2011 |
| 90 | The Peacemaker (1997) - Jan 23, 2011 |
| 90 | Speed (1994) - Jan 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |