micca

micca
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2014
Location: Tallinn, Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Jaws (1975) - Rated 04 Feb 2014
96 91% The Shining (1980) - Rated 04 Feb 2014
73 33% Cast Away (2000) - Rated 04 Feb 2014
75 47% Garden State (2004) - Rated 04 Feb 2014
74 41% Gladiator (2000) - Rated 04 Feb 2014
60 13% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 04 Feb 2014
72 25% Sixteen Candles (1984) - Rated 04 Feb 2014
73 33% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 04 Feb 2014
70 19% Star Trek (2009) - Rated 04 Feb 2014
25 2% Wanted (2008) - Rated 04 Feb 2014