![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
michaelbagby | |
![]() |
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 29 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 18 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 97 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 13 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Babe (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |