![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
michaeljb3 | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Apr 18, 2010 |
| 40 | Mission: Impossible III (2006) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Apr 18, 2010 |
| 20 | Corky Romano (2001) - Apr 18, 2010 |
| 20 | xXx (2002) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Shallow Hal (2001) - Apr 18, 2010 |
| 50 | Friday the 13th (1980) - Apr 18, 2010 |
| 40 | Conspiracy Theory (1997) - Apr 18, 2010 |
| 50 | Deep Impact (1998) - Apr 18, 2010 |
| 40 | Anaconda (1997) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |