Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
michal.sorel
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: Czech Republic
Recent Rankings
86 Brysomme mannen, Den (2006) - Oct 06, 2011
63 Storytelling (2001) - Oct 06, 2011
80 Love and Death (1975) - Sep 26, 2011
71 Overboard (1987) - Sep 24, 2011
79 On the Beach (1959) - Sep 24, 2011
80 Walkabout (1971) - Sep 07, 2011
79 Return To Me (2000) - Aug 24, 2011
79 Sideways (2004) - Aug 22, 2011
74 Gosford Park (2001) - Aug 22, 2011
68 V for Vendetta (2006) - Aug 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with michal.sorel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?