![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
michelle | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2008
Location: UK
|
|
Bio: love a good horror,or sci fi, actually have quite an eclectic taste in films! dont do chick flicks or romance!
| |

| 100 | The Green Mile (1999) - Jun 23, 2008 |
| 80 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jun 23, 2008 |
| 76 | Hellraiser (1987) - Jun 23, 2008 |
| 80 | Gladiator (2000) - Jun 23, 2008 |
| 45 | The Amityville Horror (2005) - Jun 23, 2008 |
| 89 | L.A. Confidential (1997) - Jun 23, 2008 |
| 54 | The Untouchables (1987) - Jun 23, 2008 |
| 85 | Grease (1978) - Jun 23, 2008 |
| 45 | Ransom (1996) - Jun 23, 2008 |
| 25 | Napoleon Dynamite (2004) - Jun 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |