Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
michels306
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
80 Toy Story (1995) - Aug 13, 2007
93 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
88 JFK (1991) - Aug 13, 2007
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007
92 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
81 Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007
85 Ray (2004) - Aug 13, 2007
77 The Jacket (2005) - Aug 13, 2007
69 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 13, 2007
75 Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with michels306. Why not go rank more films, then come back and check it out again?