![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
microfetus | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: USA
|

| 90 | Sweet Movie (1974) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Man Bites Dog (1992) - Jul 21, 2009 |
| 100 | Naked Lunch (1991) - Jul 21, 2009 |
| 100 | Izo (2004) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Jul 21, 2009 |
| 90 | The Host (2006) - Jul 21, 2009 |
| 80 | The Descent (2005) - Jul 21, 2009 |
| 75 | Army of Darkness (1993) - Jul 21, 2009 |
| 75 | The Exorcist (1973) - Jul 21, 2009 |
| 100 | Audition (1999) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |