Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
midivitios1
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Mystic River (2003) - Aug 13, 2007
75 Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007
40 Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007
70 Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007
45 Scarface (1983) - Aug 13, 2007
75 Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007
75 The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007
30 Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007
80 The Pianist (2002) - Aug 13, 2007
75 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with midivitios1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?