![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mightysparks | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2617 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: Perth, WA, Australia
Age: 21
Gender: Female
Status: Single
|
|
Bio: My ratings are based on my IMDb ratings. So basically, I'm just x10 my rating. Though for some which were slightly leaning one way or the other, I've done some adjustments. I'm a very strict rater, so I tend to rate low.
| |

| 70 | My Boyfriend's Back (1993) - Apr 17, 2012 |
| 85 | The Prowler (1981) - Apr 17, 2012 |
| 50 | Jack Brooks: Monster Slayer (2007) - Apr 17, 2012 |
| 50 | Dracula's Daughter (1936) - Apr 17, 2012 |
| 40 | The Uninvited (1944) - Apr 17, 2012 |
| 70 | Deer Woman (2005) - Apr 17, 2012 |
| 50 | Homecoming (2005) - Apr 17, 2012 |
| 40 | Cannibal ferox (1981) - Apr 17, 2012 |
| 50 | Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane (2007) - Apr 17, 2012 |
| 55 | At Midnight I'll Take Your Soul (1964) - Apr 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |