![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mikebarker | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2006
Location: USA
|

| 70 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ice Age (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |