![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mikecs83 | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: May 8, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|

| 78 | The Mask of Zorro (1998) - Feb 12, 2012 |
| 74 | Road to Perdition (2002) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Feb 12, 2012 |
| 55 | Quantum of Solace (2008) - Feb 12, 2012 |
| 80 | Orange County (2002) - Feb 12, 2012 |
| 45 | Ocean's Thirteen (2007) - Feb 12, 2012 |
| 83 | The Prestige (2006) - May 08, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - May 08, 2010 |
| 86 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - May 08, 2010 |
| 96 | X2: X-Men United (2003) - May 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |