![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mikecushman | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 98 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Army of Darkness (1993) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Futurama: Bender's Big Score (2007) - Aug 18, 2009 |
| 92 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Boondock Saints (1999) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Van Helsing (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | X2: X-Men United (2003) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Patriot (2000) - Aug 18, 2009 |
| 73 | The Crow (1994) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Road to Perdition (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |