Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mikedubs
Cinema Addict - 1310 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: methuen, massachusttes, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 The Fighter (2010) - Apr 22, 2011
92 Tron: Legacy (2010) - Apr 22, 2011
80 State of Play (2009) - Apr 22, 2011
70 Paranormal Activity (2009) - Apr 22, 2011
87 True Grit (2010) - Apr 22, 2011
80 Takers (2010) - Apr 22, 2011
70 The Blind Side (2009) - Apr 22, 2011
88 The Negotiator (1998) - Dec 20, 2010
81 The Peacemaker (1997) - Dec 20, 2010
96 Deliverance (1972) - Dec 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mikedubs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?