![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mikej99a | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2007
Location: Portland, OR, USA
|

| 90 | Atlantic City (1980) - Oct 13, 2007 |
| 96 | The Asphalt Jungle (1950) - Oct 13, 2007 |
| 89 | Arthur (1981) - Oct 13, 2007 |
| 96 | Arsenic and Old Lace (1944) - Oct 13, 2007 |
| 98 | Around the World in 80 Days (1956) - Oct 13, 2007 |
| 99 | Apocalypse Now (1979) - Oct 13, 2007 |
| 96 | The Apartment (1960) - Oct 13, 2007 |
| 97 | Another Thin Man (1939) - Oct 13, 2007 |
| 93 | Annie Hall (1977) - Oct 13, 2007 |
| 88 | Anna and the King (1999) - Oct 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |