![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
millerboyz | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: glence, IL, USA
|

| 97 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 24, 2009 |
| 95 | Crash (2005) - Aug 24, 2009 |
| 94 | Super Size Me (2004) - Aug 24, 2009 |
| 93 | Defiance (2008) - Aug 24, 2009 |
| 92 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 24, 2009 |
| 92 | The Aristocrats (2005) - Aug 24, 2009 |
| 90 | American Pie (1999) - Aug 24, 2009 |
| 85 | The Wedding Singer (1998) - Aug 24, 2009 |
| 90 | Shrek (2001) - Aug 24, 2009 |
| 88 | The Weather Man (2005) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |