Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
minamhere
Movie Buff - 327 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
20 Spider-Man 3 (2007) - Feb 22, 2009
0 Little Man (2006) - Feb 22, 2009
20 The Ring Two (2005) - Feb 22, 2009
40 Mr. Deeds (2002) - Feb 22, 2009
20 Soul Plane (2004) - Feb 22, 2009
30 Rush Hour 3 (2007) - Feb 22, 2009
50 Blades of Glory (2007) - Feb 22, 2009
40 Hidalgo (2004) - Feb 22, 2009
40 Bewitched (2005) - Feb 22, 2009
30 Scream 3 (2000) - Feb 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with minamhere. Why not go rank more films, then come back and check it out again?