mindaugask

mindaugask
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: Portugal
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Soigne ton gauche (1936) - Rated 19 Aug 2009
100 Playtime (1967) - Rated 19 Aug 2009
100 Mr. Hulot's Holiday (1953) - Rated 19 Aug 2009
100 Mon oncle (1958) - Rated 19 Aug 2009
90 Quatre nuits d'un rêveur (1971) - Rated 19 Aug 2009
100 Pickpocket (1959) - Rated 19 Aug 2009
100 Mouchette (1967) - Rated 19 Aug 2009
100 A Man Escaped (1956) - Rated 19 Aug 2009
100 Lancelot du Lac (1974) - Rated 19 Aug 2009
90 Gandhi (1982) - Rated 19 Aug 2009