minimini

minimini
Movie Buff - 234 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 19 Nov 2013
76 34% Mission: Impossible (1996) - Rated 19 Nov 2013
70 14% Saw (2004) - Rated 19 Nov 2013
12 1% Rush Hour (1998) - Rated 19 Nov 2013
76 34% The Fast and the Furious (2001) - Rated 19 Nov 2013
78 40% 21 (2008) - Rated 19 Nov 2013
67 10% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 19 Nov 2013
100 87% Transformers (2007) - Rated 19 Nov 2013
45 1% The Mask of Zorro (1998) - Rated 19 Nov 2013
62 3% Junior (1994) - Rated 19 Nov 2013